Kontakt

Vi har avdelingskontorer på Gol, Ål og Geilo. Våre avdelingsledere har lang erfaring innen elektrofaget og svarer gjerne på din henvendelse.

Avdeling Ål

Elektroservice Hallingdal Installasjon AS
Sundrevegen 192 A, 3570 Ål
+47 32 08 61 70
post@ehi.no
Google kart

Avdeling Geilo

Elektroservice Hallingdal Installasjon AS
Stølsvegen 42, 3580 Geilo
+47 32 09 59 60
post@ehi.no
Google kart

Avdeling Gol

Elektroservice Hallingdal Installasjon AS
Husøynvegen 9, 3550 Gol
+47 32 07 99 50
post@ehi.no
Google kart

Akutthjelp utenom ordinær åpningstid

Vakttelefon +47 971 67 214

Elektroservice Hallingdal Installasjon AS har vintervakt i helger/ferier for øyeblikkelig hjelp i perioden 22. november 2019 til og med 19. april 2020.

Vaktutrykning faktureres etter følgende priser: Utrykning/øyeblikkelig hjelp kr. 1750,- Timepris faktureres etter gjeldende satser, herunder overtid og helligdagstillegg. Transport/utkjøring pr. km kr. 10,-

Ovennevnte priser er oppgitt eks. mva

Kontaktpersoner

Geir Treverket Hovda

Daglig leder og faglig ansvarlig avd. Gol

+47 992 48 964
geir@ehi.no

Bård Bøygaard

Avd. leder Gol

+47 905 45 711
baard@ehi.no

Kjell Evjen

Avd. leder Ål

+47 975 96 930
kjell@ehi.no

Heidi Karin Rebne

Kontorleder avd. Geilo

+47 958 98 470
heidi@ehi.no

Tor Ove Helling

Avd. leder og faglig ansvarlig Geilo

+47 900 60 066
tor-ove@ehi.no

Frode Sørensen

Saksbehandler og faglig ansvarlig avd. Ål

+47 948 58 123
frode@ehi.no

Hanne Therese Thorsby

Kontorleder avd. Ål/Gol

+47 913 81 051
hanne@ehi.no

Lasse Furuseth

Saksbehandler avd. Geilo

+47 901 28 738
lasse@ehi.no

Bård Hagen

Avd. leder service/industri

+47 975 09 661
hagen@ehi.no

Mere informasjon om oss

Om oss

Om oss

Vi tar på oss alle typer installasjoner, fra enkle fritidsboliger til store næringsbygg.Elektroservice Hallingdal Installasjon AS har avdelinger på...

Ledige stillinger

Ledige stillinger

Vi søker deg som; – Kan jobbe selvstendig og i team med andre – Er utadvendt og kommuniserer godt med både kollegaer og kunder – Er serviceinnstilt,...

Pin It on Pinterest